Меню
Полезно
Підозра на інфекцію
Вопрос:
Моєму синові 24 роки у нього такі симптоми :вчора ввечері була нудота, потім блювання 2 рази і всю ніч рідкий стілець. Сьогодні всі симптоми минули, до вечора піднялася температура ( 38,5) . Сьогодні він вживав: полісорб, 1 пігулку ампіциліна, 1 пігулку тетроцикліна. Підкажіть будь ласка чи не інфекція це, і що робити?Ответ врача:
Доброго дня. Зважаючи на названі вами симптоми, найбільш вірогідний діагноз кишкова інфекція.
Ні в якому разі не займатися самолікуванням. Це може призвести до різних
ускладнень. На даному етапі бажане
дробне пиття та дотримання чіткої дієти, яка виключає вживання молочних та
кисломолочних продуктів, жирної , смаженої їжі, свіжих овочів та фруктів.
Тактика подальшого лікування повинна встановлюватись дільничний терапевтом або
інфекціоністом
Инфекционные заболевания - все вопросы:
Все советы докторов:
-
ДЕТРАЛЕКС®
-
НОКСПРЕЙ
-
АКТОВЕГИН
-
КАПТОПРЕС-ДАРНИЦА
-
СМЕКТА®
-
ПИНОСОЛ®
-
ФЕРВЕКС
-
ДИАБЕТОН®
-
МЕЗИМ® ФОРТЕ
-
ТРАУМЕЛЬ С
-
ТРОКСЕВАЗИН
-
КОДТЕРПИН IC®
-
КАРСИЛ®
-
ЛИНЕКС®
-
ГЕПАБЕНЕ
-
ПОСТИНОР
-
КАНЕФРОН® Н
-
ЭССЕНЦИАЛЕ® ФОРТЕ Н
-
КРЕОН®
-
МУКОСАТ NEO
-
МОТИЛИУМ®
-
РЕОСОРБИЛАКТ®
-
НО-ШПА®
-
ЭСПУМИЗАН
-
МИЛДРОНАТ®
-
КАРДИОМАГНИЛ
-
ПРЕДУКТАЛ® MR
-
СИНУПРЕТ®
-
ЦИТРАМОН-ДАРНИЦА
-
ДЕКАТИЛЕН
-
ГРОПРИНОЗИН®
-
ЭРЕСПАЛ®
-
СПАЗМАЛГОН®
-
НИМЕСИЛ®
-
ФАРМАЦИТРОН
-
ГЕМАТОГЕН
-
СОЛПАДЕИН
-
ОМЕЗ®
