Які ознаки отруєння грибами і як при цьому надати першу допомогу ?

Вопрос:

Добрий день. Мене звати Сергій. Моя родина і я любимо вживати страви з грибами. Ми довго проварюємо їх, та смажимо. Але я знаю ,що часто трапляються випадки отруєння грибами. Підкажіть перші ознаки отруєння , і як надавати першу допомогу. Дякую!

Ответ врача:

Слід зазначити, що токсини грибів не розкладаються при термічній обробці, і не руйнуються в шлунку і кишечнику людини. Перші симптоми отруєння грибами проявляються сильним спастичним  болем в животі, нудотою, блювотою,що складно зупинити, сильною  діареєю, аж до зневоднення організму. При отруєнні грибами гастроентеротропна  дія  виявляється через дві-три години після вживання грибів, і  звичайно  обмежується явищами гастроентероколіту. При отруєннях грибами з гепатонефротоксичною дією,  перші симптоми розвиваються не раніше  ніж через 6 годин з моменту вживання продукту, іноді через 8-10 годин, рідше – до 2 - 3 діб.
Перша допомога при отруєнні грибами  нерідко грає вирішальну роль в порятунку хворого. Необхідно негайно почати промивання шлунку кип’яченою водою. Можна  давати активоване вугілля.  Постраждалого необхідно  якомога скоріше доставити до лікувальної установи, де йому буде надана лікарська допомога, якої він потребує.


  
   Нравится
Токсикология - все вопросы:

Все советы докторов: