Друге літо поспіль нежить,кон'юктивіт , свербіж очей та носа

Вопрос:

Я хотіла б спитати вас – якщо в мене вже друге літо поспіль у серпні починається нежить, кон'юктивіт , свербіж очей та носа. Чи може це бути проявами алергії?

Ответ врача:

Якщо ви помітили, що симптоми виникають у той самий час (тобто спостерігається сезонність  ) швидше за все це може бути  поліноз.  Поліноз - алергічне захворювання слизових оболонок носа та очей, яке відбувається при надмірній чутливості до алергенів рослин та спорів грибів.  Ми радимо:

1.Намагайтесь не виїзжати на природу (за місто) в період активного цвітіння, а особливо коли вітряно і жарко. Кращим замінником природи може стати море або річка

2. Намагайтеся щоночі провітрювати кімнати, тому що вночі менше всього пилку в повітрі.

3. У квартирі часто проводити вологе прибирання. Пам’ятайте, що кімнатні рослини (герань, примула), садові та польові квіти (троянда, бузок, жасмин, конвалія, фіалка та ін.) можуть викликати загострення хвороби, тому що мають однакові антигени з пилком дерев, трав, бур’янів.

 4. Коли ви виходите на вулицю, краще мати при собі окуляри, які щільно прилягають.  А повернувшись додому, прийміть душ, переодягніться, промийте водою ніс та очі.


  
   Нравится
Аллергология - все вопросы:

Все советы докторов: